DRUK
OFFSETOWY

Maszyny drukujące to najważniejsze ogniwo w naszym nowoczesnym parku technologicznym.

Zobacz więcej

Druk
cyfrowy

Druk cyfrowy świetnie sprawdza się przy stosunkowo niewielkich ilościach zamawianych wydruków.

Zobacz więcej

Introligatornia

Introligatornia wyposażona jest w urządzenia zapewniające kompleksową obróbkę po druku do gotowego produktu.

Zobacz więcej

DTP
CTP

Studio DTP zajmuje się sprawdzeniem i profesjonalnym przygotowaniem Państwa plików.

Zobacz więcej

Personalizacja
graficzna

Personalizacja druku polega na naniesieniu na każdy egzemplarz indywidualnych elementów tekstowych lub graficznych.

Zobacz więcej

Wszystkie projekty i teksty drukowane w naszej drukarni standardowo traktowane są jako poufne. Nasi pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z wagi informacji. Nie udostępniamy żadnych danych naszych klientów.

Druk offsetowy

Maszyny drukujące to najważniejsze ogniwo w naszej firmie. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam oferować druk najwyższej jakości we wszystkich możliwych kolorach. Posiadane maszyny umożliwiają druk arkuszowy do formatu B1 na papierach: offsetowych, kredowych, kartonach, samoprzylepnych. Stosujemy różne rodzaje uszlachetnień druku, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta: lakier dyspersyjny, lakier offsetowy, lakier UV. Używane przez nas papiery i materiały eksploatacyjne gwarantują najwyższą jakość i trwałość Państwa produktów.

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia znajdą w nas Państwo partnera zapewniającego elastyczność, sprawny cykl produkcji i niskie ceny. Pozwoli to Państwu na lepsze dotarcie do klientów i optymalizację działań.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to technologia umożliwiająca przygotowanie publikacji w bardzo krótkim czasie. Druk cyfrowy to idealne rozwiązanie dla prac niskonakładowych oraz produkcji opakowań w małych i średnich nakładach. Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość zastosowania różnorodnych podłoży i gramatur. Ogromny atut stanowi także możliwość personalizacji każdego wydruku oraz zgodność kolorystyczna i powtarzalność w dowolnym momencie.

Druk cyfrowy umożliwia krótki czas wykonania i najkorzystniejszy stosunek ceny do niskiego nakładu. Główną zaletą jest także stabilność i powtarzalność w dowolnym momencie.

Introligatornia

Introligatornia wyposażona jest w urządzenia zapewniające kompleksową obróbkę po druku do gotowego produktu. Dzięki takiemu zapleczu możemy skutecznie realizować hasło „wszystko z jednej ręki”. Zapewniamy pełen zakres prac introligatorskich.

W pełni kontrolujemy jakość prac na każdym etapie produkcyjnym, a Klient otrzymuje od nas gotowy produkt, niewymagający dalszych podzleceń. Naszą dużą zaletą oprócz nowoczesnych maszyn są prace ręczne naszych doświadczonych i kompetentnych pracowników, staranność i precyzja wykonania. Specjalizujemy się w pracach o dużym stopniu trudności. Dzięki naszej wiedzy doradzimy i zaproponujemy najbardziej optymalne wykończenie produktu.

Wykonujemy produkty wysokoprzetworzone i uszlachetnione w procesach:

 • foliowanie mat/błysk
 • wykrawanie
 • szycie zszywkami z oczkiem i bez
 • bigowanie
 • oprawę miękką / twardą
 • dziurkowanie
 • klejenie na gorąco i na zimno
 • falcowanie
 • złocenia i tłoczenia
 • spiralowanie
 • kaszerowanie
 • listwowanie i oprawa spiralna kalendarzy
 • perforację i nacinanie
 • składanie i sklejanie opakowań
 • lakierowanie UV techniką sitodruku pełnopowierzchniowo/wybiórczo
 • konfekcjonowanie i pakowanie w trwałe kartony (możliwość pakowania w folię)

Szeroki zasięg usług • Doświadczenie • Dokładność i estetyka • Inicjatywa

DTP / CTP

Przygotowalnia to ważny dział w naszej drukarni. Własne studio prepressu i projektowania umożliwia kompleksowe przygotowanie prac do druku. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie. Obsługujemy programy Adobe (Photoshop, Indesign, Illustrator, Acrobat Professional) do wersji CS6, Corel Draw do wersji X7, PitStop, Darwin, Esko ArtiosCAD wersja 14. Prawidłowe i bezbłędne przygotowanie materiałów do druku jest dla nas głównym celem. Wspieramy się także oprogramowaniem firmy KODAK Prinergy.

Projekt/Skład

Studio graficzne jest integralną częścią drukarni. Oprócz wykonywania projektów, praca studia umożliwia szybkie korekty, skład, a także istotne zmiany w materiałach dostarczanych przez Klientów. Wykonujemy również certyfikowane proof-y kolorystyczne, które będą wzorcem do druku.

CTP

Operujemy nowoczesnym systemem CTP, dzięki czemu mają Państwo pewność, że wydruki u nas będą zawsze najwyższej jakości. Nowoczesne naświetlarki wraz z  oprogramowaniem Heidelberg Prinect oraz Kodak Prinergy tworzą szybki, niezawodny, a także gwarantujący wysoką jakość system produkcyjny.

Pracownicy

Technologia i oprogramowanie nie gwarantują pełni sukcesu. O sukcesie decydują także ludzie. Pracownicy naszego studia to doświadczeni specjaliści od lat realizujący się w zawodzie i ciągle rozwijający swoje umiejętności.

Właściwe przygotowanie materiałów do druku to podstawa całego procesu produkcyjnego, decydujące w dużej mierze o jakości druku. Państwa pliki są sprawdzane i obrabiane przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi.

 

Personalizacja graficzna

Personalizacja druku polega na naniesieniu na każdy egzemplarz indywidualnych elementów, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Proces ten odbywa się przy pomocy odpowiedniego oprogramowania.

 

 

Wykonujemy trzy rodzaje personalizacji druku: tekstową, graficzną i kodami. Dzięki personalizacji druki mają swój unikalny i niepowtarzalny charakter. Niewątpliwą zaletą jest również to, że można zakodować bardzo dużą ilość danych, które można też łatwo i szybko odczytać. Personalizacja druku daje wręcz nieograniczone możliwości kreacji, co sprawia, że przekaz jest zauważony, doceniony i zapamiętany przez odbiorcę.

Szeroki wachlarz możliwości gwarantuje dostosowanie usługi do wymagań Klienta, w tym także druk informacji adresowych i personalnych z bazy danych. Skraca to niewątpliwie czas adresowania i możliwość popełnienia błędu. Personalizacja wpływa w sposób znaczący na redukcję kosztów i zwiększenie skuteczności działań marketingowych i lojalności klientów.


 

Oferujemy Państwu posiadaną technologię, służymy doradztwem i pomysłami.

Proces personalizacji odbywa się w całości w naszej drukarni.

Bezpieczeństwo danych naszych Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem.