O firmie

W 1989 r. gdy powstawała drukarnia COMgraph, za najważniejsze postawiliśmy sobie dwa cele. Po pierwsze dbać o wysoką jakość druków, po drugie bezwzględnie przestrzegać terminów wykonania. Dzięki tym założeniom zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Przez lata doświadczeń udało nam się wypracować takie metody pracy i kontroli produktów, które pozwalają na wykonanie zleceń zgodnie z najwyższymi oczekiwaniami Klienta. Nie boimy się trudnych zadań i odpowiedzialności, a nasz park maszynowy daje możliwość kompleksowej realizacji większości zleceń bez potrzeby angażowania podwykonawców.

Aktualności

Hot-stamping – nadaj materiałom reklamowym wyjątkowy charakter.

16 listopada 2018

Wraz z rozwojem firmy staramy się jeszcze bardziej ulepszać i poszerzać naszą ofertę tak, by spełniała ona oczekiwania nawet najbardziej […]

Czytaj więcej

Patryce Braille’a- produkcja dla poligrafii.

30 października 2018

W ostatnim czasie COMgraph wzbogacił swój park maszynowy o urządzenie Compli Braille Vario wraz z zintegrowanym oprogramowaniem do wykonywania tłoczeń Braille’a. […]

Czytaj więcej

W drukarni pracuje zespół specjalistów, który opracowuje indywidualną technologię na potrzeby każdego zlecenia, a zaangażowanie całej załogi pozwala na jej realizację. Dzięki temu dajemy naszym odbiorcom poczucie bezpieczeństwa, które trudno przecenić. Potwierdzeniem tego jest duża grupa pracujących z nami od lat klientów z Polski i zagranicy.

Zapewnienie naszym Klientom poczucia bezpieczeństwa jest dla nas bardzo ważne. Działamy profesjonalnie i stale podnosimy swoje kwalifikacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc w realizacji nawet najbardziej wyszukanych materiałów reklamowych.

Absolutne atuty naszej drukarni to wysoka jakość druku, poparta specjalistycznym procesem produkcyjnym, wspieranym przez trafne inwestycje oraz doskonała organizacja wspomagana przez certyfikowany i stale udoskonalany Zintegrowany System Zarządzania.

 

Dlaczego my

Gwarancja zadowolenia klienta.

Klient jest w centrum naszego zainteresowania. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o to, aby produkt który do nich trafia był najwyższej jakości.

Dynamiczny rozwój.

Z roku na rok inwestujemy w zwiększenie mocy i możliwości produkcyjnych. Naszym celem jest także wdrażanie optymalnych rozwiązań i nowoczesnych technologii.

Terminowa realizacja.

Mamy świadomość jak ważne jest dotrzymanie umówionych terminów. Dzięki dobrej organizacji terminowość to standard naszej pracy.

Konkurencyjne ceny.

Naszym Klientom oferujemy najwyższy stosunek jakości do ceny. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

COMgraph jest jedną z najnowocześniejszych arkuszowych drukarni offsetowych w północno-zachodnim regionie Polski.