Specjalista ds. obsługi klienta

COMgraph Sp. z o.o. jest uniwersalną drukarnią specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości materiałów reklamowych, opakowań dla klientów farmaceutycznych, opakowań oraz materiałów użytkowych dla klienta indywidualnego.

Szukamy kompetentnej osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta, która zajmie się kompleksową obsługą klienta.

Rola i obowiązki:

  • kompleksowa obsługa klientów krajowych i zagranicznych, która obejmuje:
    – doradztwo w zakresie produkcji poligraficznej
    – przygotowywanie ofert sprzedaży
    – przyjmowanie zleceń i wypełnianie dokumentów produkcyjnych
  • podtrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z klientami
  • współpraca z działem biura obsługi zamówień i produkcją w celu prawidłowego i terminowego wykonania zleceń
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w strukturach wewnętrznych i zewnętrznych
  • w większości czasu praca stacjonarna, ale wymagane są także okazjonalne spotkania z klientami na terenie całego kraju

Podstawowe wymagania:

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem
  • samodzielność, umiejętności organizacji zadań oraz ustalania priorytetów w złożonym środowisku i ich realizacja w określonym czasie
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu osobowego
  • mile widziana znajomość poligrafii

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie, która inwestuje w wdrażanie optymalnych rozwiązań i nowoczesnych technologii
  • uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych
  • udział w obsłudze kluczowych klientów
  • pakiet opieki medycznej, bony świąteczne, imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres kariera@comgraph.com.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. W tytule prosimy wpisać Specjalista ds. obsługi klienta.

Administratorem danych osobowych jest COMgraph Sp. z o.o. ul. Goleniowska 55c, 70-847 Szczecin NIP 851-10-18-057. Więcej informacji znajdziesz tutaj.