Jak dostarczyć pliki

Serwer InSite

Jest to najwłaściwsza droga, by przesłać do nas pliki produkcyjne.

Kontaktując się z Biurem Obsługi Zleceń, otrzymają Państwo indywidualny link służący do wgrania plików do zlecenia.

Serwer InSite jest to system, który umożliwia przesłanie materiałów do druku. Jednocześnie pliki są automatycznie sprawdzane pod kątem poprawnego przygotowania. Wszystkie błędy zostają pokazane na interaktywnej liście. System umożliwia także akceptację i przekazanie pracy do druku. Wybranie tej metody wpływa zdecydowanie na skrócenie czasu akceptacji plików. Klient ma również dostęp do archiwum swoich plików.

Serwer InSite jest oparty o technologię HTML5, dla poprawnego działania systemu potrzebne są najnowsze wiodące przeglądarki takie jak: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

Serwer FTP

Materiały do druku mogą Państwo wysyłać przez całą dobę na nasz serwer FTP. W przypadku problemów z nawiązaniem połączenia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Zleceń. Aby przyspieszyć i zabezpieczyć wysyłanie plików zalecamy zastosowanie popularnych programów do kompresji danych.

Pliki przeznaczone do druku przyjmujemy również osobiście w Biurze Obsługi Zleceń
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Profile ICC

Parametry uzyskiwane na naszych maszynach są zgodne ze standardem ISO 12647-2:2004, a uzyskiwane kolory zgodne z profilami ISOcoated.icc oraz ISOuncoated.icc
Profile udostępnione są do pobrania ze strony organizacji tworzącej je na podstawie norm ISO

European Color Initiative

ECI_Offset_2007.zip

Prosimy o niedołączanie profili do przygotowywanych dla nas plików – zakładamy, że są one zgodne z profilami ISOcoated v2 (ECI) lub ISOuncoated (ECI).
Jeśli pragną Państwo świadomie dołączyć swoje własne profile w celu konwersji na używane przez nas – prosimy o wcześniejszy kontakt z nami.

Profile ISOcoated_v2 (ECI) są stworzone w oparciu o standard ISO 12647-2:2007