Slide

Profesjonalna arkuszowa
drukarnia offsetowa

Technolog planista

COMgraph Sp. z o.o. jest uniwersalną drukarnią specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości materiałów reklamowych, opakowań dla klientów farmaceutycznych, druków transakcyjnych dla klientów instytucjonalnych, opakowań oraz materiałów użytkowych dla klienta indywidualnego.

Szukamy kompetentnej osoby na stanowisko Technolog planista, która zajmie się zapewnieniem prawidłowego przepływu zleceń.

Rola i obowiązki:

  • opracowywanie technologii przepływu zleceń, zabezpieczenie wszelkich wymaganych materiałów oraz niezbędnych kooperacji do ich realizacji
  • budowanie planów produkcyjnych
  • realizacja założonych zleceń produkcyjnych w terminie
  • rozwiązywanie problemów i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy: sprzedaży, produkcji, jakości
  • działania ograniczające koszty produkcji

Podstawowe wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Technologa w drukarni offsetowej.
  • umiejętność organizacji pracy własnej, wysokie zdolności analityczne – planowania, koordynowania i kontroli pracy
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, szczególnie MS Excel)
  • zorientowanie na osiąganie założonych celów
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie, która inwestuje w wdrażanie optymalnych rozwiązań i nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet opieki medycznej, bony świąteczne, imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres kariera@comgraph.com.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. W tytule prosimy wpisać Technolog planista.

Administratorem danych osobowych jest COMgraph Sp. z o.o. ul. Goleniowska 55c, 70-847 Szczecin NIP 851-10-18-057. Więcej informacji znajdziesz tutaj.