Specjalista ds planowania produkcji

COMgraph Sp. z o.o. jest uniwersalną drukarnią specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości materiałów reklamowych, opakowań dla klientów farmaceutycznych, druków transakcyjnych dla klientów instytucjonalnych, opakowań oraz materiałów użytkowych dla klienta indywidualnego.

Szukamy kompetentnej osoby na stanowisko Specjalista ds planowania produkcji, która dołączy do zespołu i będzie zajmowała się zapewnieniem prawidłowego planowania procesów produkcji.

Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w trzech lokalizacjach. Każdy z nich odgrywa ważną rolę w kształtowaniu i rozwoju naszej firmy. Podstawą działania naszych zakładów produkcyjnych jest przestrzeganie zasad i procedur w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów i obsługi. W związku z tym poszukujemy Specjalistę ds planowania produkcji.

Rola i obowiązki:

  • planowanie produkcji,
  • zatwierdzanie terminów realizacji zleceń,
  • analizę technologii wykonania zleceń,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • zamawianie materiałów produkcyjnych,
  • nadzór nad realizacją operacji i zleceń w zaplanowanych terminach,
  • akceptowanie impozycji i wzorów produkcyjnych,
  • rozpatrywanie zapytań o technologię wykonania.

Podstawowe wymagania:

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją,
  • umiejętność koncentracji, rozwiązywania problemów oraz ustalania priorytetów w złożonym środowisku,
  • doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej,
  • potwierdzone solidne umiejętności zarządzania czasem oraz organizacji zadań, a także gotowość do pracy w oparciu o nieregularny grafik,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie, która inwestuje w wdrażanie optymalnych rozwiązań i nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet opieki medycznej, bony świąteczne, paczki dla dzieci

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres kariera@comgraph.com.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. W tytule prosimy wpisać Specjalista ds planowania produkcji.

Administratorem danych osobowych jest COMgraph Sp. z o.o. ul. Goleniowska 55c, 70-847 Szczecin NIP 851-10-18-057. Więcej informacji znajdziesz tutaj.