Księgowa/ księgowy

COMgraph Sp. z o.o. jest uniwersalną drukarnią specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości materiałów reklamowych, opakowań dla klientów farmaceutycznych, druków transakcyjnych dla klientów instytucjonalnych, opakowań oraz materiałów użytkowych dla klienta indywidualnego.
Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w trzech lokalizacjach. Każdy z nich odgrywa ważną rolę w kształtowaniu i rozwoju naszej firmy. Podstawą działania naszych zakładów produkcyjnych jest przestrzeganie zasad i procedur w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów i obsługi.

Aktualnie, do naszego zespołu poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko Księgowa/y.

Rola i obowiązki:

  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • weryfikacja poprawności danych na dokumentach księgowych,
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego,
  • uzgadnianie wybranych kont księgowych,
  • znajomość kadr i płac,
  • inne czynności zlecone przez przełożonego.

Podstawowe wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze spraw księgowych,
  • podstawowa wiedza z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości oraz zagadnień z zakresu prawa praca i ubezpieczeń społecznych
  • mile widziana wiedza i praktyczne doświadczenie w zakresie zatrudniania cudzoziemców,
  • dobra organizacja pracy,
  • minimum średnie wykształcenie ekonomiczne, mile widziane wykształcenie wyższe,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań,
  • chęć doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie, która inwestuje w wdrażanie optymalnych rozwiązań i nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet opieki medycznej, bony świąteczne, paczki dla dzieci, imprezy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres kariera@comgraph.com.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. W tytule prosimy wpisać Specjalista ds obsługi klientów biznesowych.

Administratorem danych osobowych jest COMgraph Sp. z o.o. ul. Goleniowska 55c, 70-847 Szczecin NIP 851-10-18-057. Więcej informacji znajdziesz tutaj.