Magazynier

COMgraph Sp. z o.o. jest uniwersalną drukarnią specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości materiałów reklamowych, opakowań dla klientów farmaceutycznych, druków transakcyjnych dla klientów instytucjonalnych, opakowań oraz materiałów użytkowych dla klienta indywidualnego.

Szukamy kompetentnej osoby na stanowisko Magazynier, która zajmie się kompleksową obsługą magazynu.

Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w trzech lokalizacjach. Każdy z nich odgrywa ważną rolę w kształtowaniu i rozwoju naszej firmy. Podstawą działania naszych zakładów produkcyjnych jest przestrzeganie zasad i procedur w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów i obsługi. W związku z tym poszukujemy magazyniera.

Rola i obowiązki:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie,
  • nadzór nad terminowością dostaw,
  • prowadzenie dokumentacji przychodów i rozchodów magazynowych,
  • utrzymywanie określonych stanów magazynowych wskazanych materiałów,
  • uczestniczenie w inwentaryzacji,
  • przyjmowanie dostaw materiałów produkcyjnych,
  • zamawianie materiałów produkcyjnych.

Podstawowe wymagania:

  • znajomość zagadnień gospodarki magazynowej,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • obowiązkowość i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • kultura osobista i umiejętność współpracy z ludźmi.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie, która inwestuje w wdrażanie optymalnych rozwiązań i nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet opieki medycznej, bony świąteczne, paczki dla dzieci, imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres kariera@comgraph.com.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. W tytule prosimy wpisać Magazynier.

Administratorem danych osobowych jest COMgraph Sp. z o.o. ul. Goleniowska 55c, 70-847 Szczecin NIP 851-10-18-057. Więcej informacji znajdziesz tutaj.